Hizmetlerimiz

İ S T yangın korunum sistemleri konusunda aşağıdaki faaliyet alanlarında hizmet vermektedir.

Danışmanlık: Yapıların risk sınıfının belirlenmesi, yangın senaryolarının oluşturulması, uygun sistem seçimi ve oluşabilecek yagın riskine karşı alınması önlemler konusunda müşterilerimize uluslararası standartta danışmanlık hizmeti vermekteyiz.

Projelendirme: Yapılarında kurulması tasarlanan yangın korunum sistemlerini uzman mühendis kadromuzla, güncel hesap ve dizayn yazılımları desteğiyle, önde gelen ve saygın uluslararası yangın standartlarına göre projelendirmekteyiz.

Malzeme Temini: İ s t yangın korunum sistemleri ekipmanlarını, ülkemizde temsilciliğini yaptığı, konusunda en üstün teknolojiye sahip uluslararasi firmalardan sağlanmaktadır. Bunun yanısıra güncel stok politikamız sayesinde hızlı yedek parça ve malzeme temini hizmeti verebilmekteyiz.

Süpervizörlük: İ s t yangın olarak satışını yaptığımız yangın korunum sistem ekipmanlarının montajı için gerekli süpervizörlük hizmetini vermekteyiz.

Uygulama ve Montaj: Malzemesini temin ettiğimiz ve uzmanlık gerektiren özel yangın söndürme ve algılama sistemlerinin anahtar teslim kurulumuna da gerçekleştirebilmekteyiz.

Devreye Alma: Montajı yapılan yangın korunuma sistemleri İ s t yangın teknik personeli  tarafından, devreye alma test prosedürleri uygulanarak, fonksiyon testleri gerçekleştirilir ve sistemler çalışır halde kullanıcıya teslim edilir.

Kontratlı Bakım: Yapılarda kurulmuş olan yangın korunum sistemlerinin uzun yıllar verimli bir şekilde ve aksamadan çalışabilmesi için, kontrata bağlı periyodik bakım hizmeti vermekteyiz.

X